Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Hakkımızda

PDA EUROPE  Polyurea Development Association Europe

 

PDA POLYUREA KAPLAMA VE YALITIM TEKNOLOJİLERİ

İnsan gücü ve teknolojiyi bir araya getiren PDA en az hata ve en yüksek kalite için çalışmaktadır. Kalite ve Güveni birleştirme sloganı ile yola çıkan firmamız uzman kadrosu ve teknik bilgi birikimleri ile sorunlarınıza çözüm ortağı olmayı ilke edinmiştir.

Müşterilerimize ürünlerimizin detayları ve kullanımı hakkında bilgiler anında aktarılmaktadır. PDA piyasa koşullarına göre rekabet ederken hizmet kalitesinden ödün vermemeyi ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmeyi yasal kurallar çerçevesinde hareket ederek hizmet sunmayı ilke olarak benimsemiştir.

Bu amaç ve şevkle hedefimiz hizmetlerini hatasız tamamlayan, sürekli gelişerek büyüyen bir yapıya ulaşmaktır. PDA ulusal ve uluslararası arenada lider firmalar ile iş ortaklığı yapmaya devam etmektedir.

PDA aynı zamanda  Almanya Halberstadt şehrinde kurulu PANADUR GmbH firmasının standart üretimi ve aynı zamanda projeye göre yüksek  kalitede üretimini yaptığı Polyurea Hammaddeyi başta Türkiye ve Ortadoğu ülkeleri olmak üzere satışını gerçekleştirmektedir.

Firmanızla birlikte başarmanın getireceği mutluluğu paylaşmak dileğiyle…

PDA POLYUREA KAPLAMA VE YALITIM TEKNOLOJİLERİ :

PDA ; yenilikçi, çağdaş ve girişimci yapısıyla müşteri odaklı dürüst ve güveni ön plana çıkaran bir anlayışı benimsemiştir.

Yapılarda  yalıtım eksikliğini göz önünde bulundurarak Sprey  kaplama teknolojisi ile uygulamalar yapan ve aynı zamanda polyurea kaplama teknolojisini Türkiye'ye tanıtarak katma değer sağlamaya devam eden firmadır..

PDA POLYUREA KAPLAMA VE YALITIM TEKNOLOJİLERİ MİSYONU:

Genişleyen müşteri portföyüne karşın uzman ve müşteri odaklı bir çalışma ile hatasız ve uygun yalıtım uygulamaları sunarak, müşteri memnuniyetini arttırmak, aynı zamanda hızlı hizmet sunumunu sağlamaktır.

PDA POLYUREA KAPLAMA VE YALITIM TEKNOLOJİLERİ VİZYONU:

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını saptayıp, bilgi ve deneyime dayalı, katma değer yaratan uygulamalarımızı ülke genelinde  yaygınlaştırmaktır. Ayrıca; çevreye saygılı, ekonomik, sağlık ve emniyeti ön planda tutan, çalışanları ve içinde bulunduğu toplumla sosyal sorumluluk ilkelerinde bir değer yaratacak şekilde çalışmak vizyonumuzdur.

 

Bu Sayfayı Paylaş:

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....