Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish
REFERANSLAR

 

Firma AdıUygulamaMetraj
Tüm Referanslarımız ve diğer her türlü bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
NUH ÇİMENTO HEREKE ARITMA SU DEPOSU POLYUREA KAPLAMA 2500 M2
KUNT MEKATRONİK TERAS POLİÜRETAN KÖPÜK VE POLYUREA KAPLAMA 5000 M2
SARITAŞ CAM TERAS POLİÜRETAN KÖPÜK VE POLYUREA KAPLAMA 800 M2
NAPAL TEKSTİL TERAS POLYUREA KAPLAMA 650 M2
KONYA BELEDİYESİ KONYA İSLAM KÜLTÜR SARAYI 1800 M2
ERDOĞANLAR ALÜMİNYUM ARITMA DEPOSU & ÜRETİM SAHASI POLYUREA KAPLAMA 1000 M2

Bu Sayfayı Paylaş:

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....