Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish
PDA Polyurea Su deposu kaplama

Polyurea Kaplama Teknolojisi; Su deposu kaplama


PDA Polyurea
kaplaması diğer ürünlerden farklı olarak UV ışınlarına dünyada en uzun süre dayanan, esnekliği yüksek ve kırılmayan bir yapıya sahiptir.Deprem, afet gibi sorunlarda daha büyük koruyucu etkiye sahiptir. PDA Polyurea kaplama sistemi, bir çok kimyasallara karşı dayanıklıdır.

Uygulamada mevcut yüzeye iyi yapışma ve aynı zamanda çatlak kapamasıyla ön plandadır.

PDA Polyurea Kaplama özellikleri:

PDA Katalizör olmadan çok hızlı reaksiyon.
PDA Ekyersiz  kaplama,
PDA Birçok kimyasala, solvente ve asite karşı dayanıklı.
PDA %100 katı, solvent içermez, UV dayanımı son derece yüksektir.
PDA Yüksek darbe ve aşınma dayanımı, elastik, çatlama yapmaz.
PDA Mükemmel çekme ve yapısal dayanım, bunun yanında kopma anında yüksek esneme kabiliyeti.
PDA Birçok yüzeye mükemmel yapışma; beton, çelik, alüminyum, plastik, fiberglas, ahşap, köpük.
PDA Bir uygulamada sınırsız kalınlık sağlanabilir.
PDA Sprey  uygulanması, zamandan ve personelden tasarruf sağlar.

 

Bu Sayfayı Paylaş:

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....