Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish
TEKLİF TALEP FORMU

Aşağıda yer alan Teklif Formunu eksiksiz doldurarak tarafımıza gönderdiğinizde en kısa zamanda Mail ya da Telefon yolu ile satış destek ekibimiz sizlere dönüş yapacaktır.
Form bilgilerinin eksiksiz olması sizlere daha iyi hizmet vermemizi sağlayacaktır.

Ad Soyad: *
Telefon:
E-Posta: *
Cep Telefonu:
Adres:
İlçe:
İl:
İşin Tahmini Metrajı:
Yalıtım Yapılacak Alan:
Havuz Su Yalıtımı
Çatı İzolasyon
Teras Su Yalıtımı
Dış Cephe İzolasyonu
Boru İzolasyonu
Zemin Kaplama
Temel Perde Duvar
Soğuk Hava Deposu
Diğer
Binanın Kullanım Amacı:
Konut
İşyeri
İzolasyon Niteliği:
Isı
Su
Ses
Mesajınız:
Güvenlik Kodu: *

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....