Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Polyurea Otopark Zemin Kaplama

Polyurea otopark zemin kaplama

Polyurea  Otopark zemin kaplama

Polyurea Kaplama  yoğun araç trafiğine maruz kalan zeminlerde ( açık ve kapalı otoparklarda ) uygulanır. Ağır yaya ve araç trafiğine uygun, uzun ömürlü, kolay deforme olmayan, UV. Işınlarına dayanımlı, tozumayı engelleyen zemin kaplama çeşididir. Zemin kaplama yapılacak zemin yüzeyinin kuru ve temiz olması gerekmektedir. Kirli yüzeyler temizlenmeli gerekli tamiratlar yapıldıktan sonra zemin kaplama uygulaması yapılmalıdır. Otopark zemin kaplamalarda ortalama kalınlığı 3-5 mm. olmalıdır. Bu tür uygulamalarda zeminin mukavemetini artırmak amacıyla  kullanılan ana malzemeye ölçekli olarak uygun silis kum desteği yapılmalıdır.

Polyurea kaplama ile istenilen kaymazlık derecesi elde edilirken, yüzeyler araçtan akabilecek, yağmur ve kar suyu ile benzin ve yağlara karşı geçirimsiz kalır ve kimyasallara karşı dayanım sağlar.Bu şekilde yapılacak polyurea kaplamalar sayesinde otopark betonlarına çok az miktarda yük bindirilerek betonların kimyasal atıklara karşı korunması sağlanmış olur.Zeminde yapılan polyurea kaplamanın gelen ışığı reflekte etme özelliğinde taşıması içerideki ortam ışığından tasarruf edilmesini sağlar.Açık alanlarda UV dayanımı en yüksek tek kaplama özelliği taşırken ayrıca su yalıtımı avantajı sağlar.

Bu Sayfayı Paylaş:

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....