Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Araqual Tekne Kaplama Teknolojisi

Araqual özel makine ve ekipmanlar  ile sprey olarak uygulanmaktadır.Genel olarak Metal, ahşap ve diğer malzemelerin yüzeylerine uygulanabilen kaplama sistemidir. Araqual ile kaplanan yüzey dış ortamla teması kesilir ve su ,hava geçirgenliği önlenir. Aşınmaya, sarsıntıya ve çarpmalara karşı direncini yüksektir.

Araqual Kaplama sistemi deniz araçlarında istenmeyen midye, yosun ve balanidlerin yüzeylere yapışmasını azaltmakta ve ayrıca kaplama temizlenmeye çok elverişlidir, çünkü temizlik sırasında  mükemmel biçimde direnç gösterebilmektedir. Biyosit içermediği için kaplanan yüzey su içerisinde temizlenebilir.


Detaylı  Bilgi İçin  www.teknekaplama.com


Bu Sayfayı Paylaş:

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....