Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Çatı Isı Yalıtımı

Sprey Poliüretan Köpük;  Çatı ısı yalıtımı:

Sprey poliüretan köpük ile çatılarınızın ısı yalıtımı;  ek yersiz uygulama, düşük lamda değeri sayesinde daha verimli ısı yalıtımı, sıvı olarak püskürtüldüğü içim tüm boşlukları dolduran, tek parça olduğundan su yalıtımına katkı sağlayan, kapalı ortamda uzun yıllar verim alabileceğiniz tek ısı yalıtım sistemidir.

Yüksek teknolojiye sahip sistem olan  Sprey Poliüretan  çatılarda kullanımı en ideal çözüm olduğu kesindir.Poliüretan köpük uygulama sonrası, çatı içerisinde yağmurdan, nemden ve ayrıca  haşerelerin barınmasına engel olur ve üzerinde rahatlıkça yürünebilir.Çatılarda, zemine ve ters tavana püskürtülerek uygulana bilen tek ısı yalıtım sistemidir.Tersinden püskürtülen poliüretan köpük uygulama esnasında hiç bir damla yapmaz zemine tutunarak 8 saniyede reaktive olur

Teknik Bilgi;

  • Ek Yersiz, yekpare uygulama sayesinde, uygulama yapılan yerleri yorgan gibi kaplar, ısı köprüsü oluşturmaz.
  • Günde 800 m2 uygulanma hızı vardır. Optimal ısı tecriti ile yüksek enerji tasarrufu λ =0,019 W/m0 K sağlar.
  • 100 m2’lik bir teras çatıda 3 cm’lik Poliüretan Köpük  6 aylık kış döneminde 4,5 ton fuel-oil ’e eşdeğer yakıt tasarrufu    sağlanır.
  • DIN 4102’ye göre B3-B2-B1 yanma sınıfında, aleve dayanıklıdır . Yangın sırasında damlama yapmaz.
  • Ahşap, metal, beton vs. tüm yüzeylerde uygulanabilir %100 adreans sağlar.
  • Özel detayları ve kendini özgü formları olan çatıların teknik sorunları ekonomik olarak ve problemsizce çözer.
  • Yatay ve düşey zeminlerde rahatlıkla uygulanır. Üzerinde yürünebilir.
  • Dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
  • Bakteri ve haşere barındırmaz.
  • Isıya, dona ve çürümeye dayanıklıdır.

Bu Sayfayı Paylaş:

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....