Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Enjeksiyon ve Dolgu Köpüğü

Sprey Poliüretan Köpük;  Enjeksiyon ve dolgu Köpüğü

 

Betonarmelerde meydana gelen,çeşitli sebeplerden oluşmuş olan çatlaklardan su ve sıvıların yalıtımı için geliştirilmiş en son teknoloji Enjeksiyon Poliüretan uygulaması firma bünyemizde su yalıtım bölümümüz uygulamaları içindedir.

Poliüretan köpük Enjeksiyon;

 

Enjeksiyon Poliüretan uygulama teknolojisi kullanım alanlarına bakıldığında Binalar,Yüzme havuzu,asansör kuyuları,maden ocakları,tünel,yer altı depoları,temel yalıtım gibi alanlardır.Bu alanlarda oluşan çatlaklar Poliüretan esaslı reçineler ön uygulama koşulları sağlanmasından sonra enjekte edilir.Bu sayede poliüretan su ile temas ederek şişer ve çatlak veya beton gözenekleri içindeki suyolu tıkanır.Suyun diğer tarafa geçmesi engellenir ve böylece betonarmede oluşacak tahribat engellenir.

Poliüretan Köpük Dolgu;
Enjeksiyon Poliüretan günümüzde bir çok alanda kullanımı vardır .Bu kullanım alanlarının arasında Su üzerinde portatif dubalarda,şamandıralarda,tekne imalatında,kalıp almada kullanılmaktadır

Bu Sayfayı Paylaş:

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....