Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Kat Arası Isı Yalıtımı

Sprey Poliüretan Köpük;  Kat arası ısı Yalıtımı

İç mekanlarda daha hijyenik,daha az rutubetli ,kış ve yaz aylarında daha sıcak veya daha soğuk bir atmosfer sağlaması sebebiyle ve bu sayede yaşam standardını yükselterek ,daha sağlıklı ve konforlu bir yaşam şansı tanıması sebebiyle mutlaka son teknoloji sprey poliüretan köpük ile ısı ve ses izolasyonu yapılmalıdır.
sprey poliüretan köpük ile katlar arasında Mevsimlere göre yazın sıcak havanın içeriye ,soğuk havanında dışarıya çıkmasını,kış aylarında bunun tersi olarak dışarıdaki soğuk havanın içeriye ,içerideki sıcak havanın dışarıya çıkışını engelleyerek düzgün ve sağlıklı bir iklimleme olanağı sağlamaktadır.

Bu sayede oluşan enerji tasarrufu bile katlar arasında ve  dış cephe ısı yalıtımının maliyetini en az iki en fala üç sene içerisinde karşılamakta ve oluşturduğu yüksek standarttaki yaşam olanağı da extra kar olarak yaşamınıza yansımaktadır.Isı yalıtımı sadece dış cepheye yapılmamalıdır.Sprey Poliüretan Köpük ile Isı yalıtımı binalarınızın temelinden çatılara kadar enerji kaçağı oluşabilecek ve aynı zamanda dış etkilere maruz kalabilecek her katmana yapılmalıdır (Örnek: Kat arası )
Bodrum katlarının toprağa temas etmekte olan duvarlarının yoğuşma suyunu kesme için bodrum duvarlarının dışından Sprey Poliüretan Köpük ile ısı yalıtımı yapılması gerekmektedir,bunun yanı sıra temel altında uygulayarak Sprey Poliüretan Köpük ile ısı yalıtımı gerekir.

Bu Sayfayı Paylaş:

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....