Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Mantarhane ve Hayvan Barınakları Isı yalıtımı

Sprey Poliüretan Köpük;  Mantarhane ve Hayvan Barınakları ısı yalıtımı

Sprey Poliüretan sert köpüğün yalıtımdaki üstünlüğü ve bir çok avantajları ile Hayvan barınaklarında daha sağlıklı yaşam ortamları sağlanmasında katkıda bulunur.

Hayvanların topluca yaşamış olduğu kapalı alanlarda,ortam sıcaklığı oldukça önemlidir.Ani sıcaklık değişimleri hayvanların hastalanmasına neden olduğu bilinmektedir..
İzolasyon malzemeleri arasında en düşük ısı iletim katsayısına ( λ=0.022 w/Kh) sahip sprey poliüretan köpük uygulamaları ile sağlayacağınız yekpare bir yalıtım hayvanlarınızın barınaklarını kaliteli yaşanabilir hale getirir.

Ek yeri olmayan, yekpare uygulanan ve %95 kapalı hücre yapısına sahip olan Poliüretan Köpük sayesinde ısı giriş-çıkışı önlenmiş olur. Poliüretan Köpüğün sağladığı maksimum ısı yalıtımının yanında hayvanların hastalanmasına neden olan Hayvan barınağınızda terleme,rutubet ve küf oluşumunuzda önüne geçilmiş olur.

Özellikle hayvan çiftliklerinde yada barınaklarda hayvanlar ani seslere,gürültülere ve ürkütmelere karşı beklenmedik hastalık tepkileri verebilirler.Poliüretan köpük ses yalıtımında sağladığı avantajlar ile 50 desibeli yalıtım sağlanır.

Hayvanların yaşam alanlarının temiz ve hijyenik olması hastalıkların önüne geçilmesinde oldukça önemlidir. Poliüretanın buradaki avantajı kolaylıkla yıkanabilmesidir.

Bakteriler,virüsler,parazitler,mantarlar hayvanlarda kolaylıkla bulaşıcı hastalık haline dönüşebilir.Sprey poliüretan Köpük bakteri ve haşere barındırmaz ve bu riskleri en aza indirerek sağlıklı ortamlar yaratır.

 

 

Uygulama Alanları;

  • Tavuk Çiftlikleri
  • Bıldırcın Besiciliği
  • Hindi Besiciliği
  • Deve kuşu barınakları
  • Büyükbaş Hayvan Barınakları
  • Küçükbaş Hayvan Barınakları
  • Mantarhane Üretimi

Bu Sayfayı Paylaş:

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....