Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Soğuk Hava Deposu Isı Yalıtımı

Sprey Poliüretan Köpük;  Soğuk Hava Deposu Isı Yalıtımı

Sprey Poliüretan Köpük ile Endüstriyel soğuk hava deposu ısı yalıtımı Uluslar arası standartlara uygun olarak tesis edilir, hastaneler, laboratuarlar, süpermarketler, pastane ve lokantalar, gıda depoları gibi farklı kullanım alanlarına en uygun koşullarda kaliteli, düşün lamda değeri sayesinde iyi bir ısı yalıtımı sağlayan sistemdir.

Poliüretan Köpük sayesinde yalıtımı yapılan depolar, ek yersiz bir sistem sayesinde istenilen eksi derecekler elde edilir. 

Firmamız uygulamalarını, poliüretan köpük ile profesyonel uygulama yöntemi ile depo içerisinde fortlif  asansörleri sayesinde verimli işçilik, kaliteli ürün uygulaması ve müşterilerinin ihtiyacına çözüm sunmaktadır.

Bu Sayfayı Paylaş:

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....