Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Sprey Köpük Mantolama

Sprey Poliüretan Köpük;  Sprey köpük mantolama


SPREY POLİÜRETAN KÖPÜK NEDİR ?

Sprey poliüretan köpük MDI ve POLİOL Bileşenlerinden oluşan Mobil sistem basınçlı püskürtme makineleri ile cepheye püskürtme sistemi ile uygulanabilen çevre dostu B-2 Yanmazlık sınıfında bir malzemedir.

 

SPRAY POLiÜRETAN KÖPÜK UYGULAMA NASIL YAPILIR?

Sprey poliüretan köpükle mantolama sisteminde cepheye önce köpük püskürtülür Daha sonra poliüretan köpüğün üzerine 1.kat fileli yalıtım sıvası uygulanır.1.kat sıvanın üzerine daha sonra 2. kat olarak ince bir kat daha yalıtım sıvası uygulanır.Eğer istenirse 1. kat sıva uygulamasından sonra 2. kat olarak dekoratif ısı yalıtım sıvası da uygulanabilir Sıvama işlemleri bittikten sonra astarlama ve dış cephe boyası ile boyama işlemleri yapılır.

 

Püskürtme sistemi ile yüzeye uygulama sırasında tek başına tam olarak yapışır.Diğer yalıtım uygulama sistemlerinde uygulama şartlarına göre özel yapıştırma sıvasına gerek yoktur.

Yapıştırmalı uygulama tekniklerinde uygulama yüzeyine (binaya) m2 de 4 Kg gibi yük ekstra getirmektedir. Ekstra Bir Delme Dübellime İhtiyacı yoktur.
Yapıştırmalı Uygulama tekniklerinde yapıştırma sonrası m2 de ekstra 6 ad. dübel ile ısı yalıtım levhası montaj edilmelidir. Örnek olarak 1000 m2 bir bina alanına 6000 ad. delik delinmesi gerekmektedir.

Sprey Poliüretan Köpük Uygulamasında ise Uygulama yüzeyine yapışmasından dolayı delik delme ihtiyacı yoktur. Sistemlerimizin güvenliği, üretici firmaların sağladığı malzeme garantisi ve firmamızın sağladığı uygulama garantisi ile desteklenmektedir.. Yalıtımda profesyonel yaklaşım Müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet veren firmamız, sadece malzeme değil, gerçek anlamda, ücretsiz teknik destek sağlamaktadır. Yüksek bedeller ödeyerek alınan, son derece estetik bir dış cephe sistemi, her zaman mükemmel ve uygun bir çözüm olmayabilir. Bu nedenle, firmamız ve iş ortaklarımız ile projenizin planlama aşamasından, uygulamanın son detayına kadar size her adımda eşlik eder.

Sistem ve malzemeler hakkında detaylı bilgiler verir. Proje analizi yapar.Yalıtım gibi karmaşık teknik detayları olan bir konu ile ilgili, her alanda tecrübesi olan bir yardımcıya ihtiyacınız olacaktır.

Hangi malzeme kullanıldığında, hangi sonuç elde edilir? Sizin projeniz için en uygunu hangisi? Gelin iş birliği anlayışımızla, tarafınızdan belirtilen fikrin, hayata nasıl geçirileceği ile ilgili çözümler üretelim

Bu Sayfayı Paylaş:

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....